Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Naše reference

Se svými klienty spolupracujeme nejraději formou vzájemně se podporujícího partnerství a naším přáním je, aby ze spolupráce měly maximální prospěch obě strany. V oboru působíme už více než 24 let. Podívejte se na námi realizované projekty a přesvědčte se o našich kvalitách a znalostech…

Přejit na náše reference

PROJEKT PITHQS

Podívejte se, jak funguje systém v naší firmě !

Projekt PITHQS

DOKONALÁ VIZUALIZACE

Jsme jediná firma zabývající se gastronomickým zařízením, která nabízí vizualizaci v takové kvalitě, která téměř odpovídá realitě!

Napište nám!

Pro profesionální gastro vybavení, zařízení a zařízení prádelen zvolte léty prověřeného dodavatele: PROMOS trading, spol. s r.o.

Vítáme Vás na stránkách firmy PROMOS trading, spol. s r.o. a přejeme Vám i sobě, aby se Vám líbily, a abyste zde našli vše, co potřebujete a co hledáte.

Jste-li gastronom nebo majitel velkokuchyně, restaurace, cukrárny či prádelny a potřebujete informace o naší společnosti,  nebo potřebujete poradit s problémy Vaší restaurace, závodní kuchyně či jiné provozovny, případně se podívat, co je v technologiích nového, jste tu správně a čtěte prosím dále.

 

Gastro vybavení a zařízení kuchyní, barů, restaurací a prádelen

Věříme, že zde najdete vše, co potřebujete. Profesionální konvektomat, šoker, myčka nádobí, sporák, varný kotel, smažicí pánev, fritéza, gril, velkokuchyňský dřez, pracovní stůl, regály a jiné výrobky z potravinářské oceli, prací stroje, sušiče, mandly... - to všechno jsou pojmy, kterými žijeme. To jsou prádelenské a gastro zařízení, o kterých víme téměř vše. Prádelenská a gastronomická zařízení, to je obor, který nás živí.  Jsme připraveni Vám poradit a pomoci: projektant, obchodní nebo odborný poradce, kuchař, technik, zámečník i elektromechanik. Z odborníků těchto profesí se skládá náš tým.

Pokud hledáte drobné gastro vybavení, stolní spotřebiče a potřeby do kuchyně, cukrárny či lahůdkářského provozu, nebo spotřební materiál, a máte chuť nakupovat přes e-shop, případně chcete využít našich prodejních akcí, výprodeje nebo bazaru, klikněte prosím zde!

Umíme navrhnout provozní uspořádání profesionálních kuchyní, prádelen nebo potravinářských výroben tak, že výroba bude plynulá a výkonná, personál se prací neunaví a pracovníci hygienického dohledu nenajdou závadu. Umíme provozy řešit komplexně dle Vaší potřeby: provozní a hygienické uspořádání a vybavení, úsporné a optimálně výkonné technologie, vzduchotechnika a klimatizace, stavební úpravy, nábytek, interiér...

Bude pro nás potěšením spolupracovat s Vámi, zvolíte-li některý z možných způsobů a kontaktujete nás. Se svými klienty spolupracujeme nejraději formou vzájemně se podporujícího partnerství a naším přáním je, aby ze spolupráce měly maximální prospěch obě strany. Máme zájem o dlouhodobou, trvalou spolupráci. Chceme, aby naši zákazníci v nás měli oporu a jistotu, chceme být spolutvůrci jejich úspěchu. Jsme také otevření novým poznatkům, zkušenostem a potřebám svých partnerů. Přestože působíme jako tým (s.r.o.) v oboru už více než 17 let, jsme připraveni stále se učit (i od Vás), měnit se a zlepšovat. Své zkušenosti zase rádi předáme Vám, našim partnerům. Proto si jsme jisti, že spolupráce s námi splní Vaše očekávání a bude výrazným přínosem pro Vaše podnikání.

Nenajdete-li na stránkách katalogu nebo e-shopu to, co hledáte, prosíme, kontaktujte nás telefonicky nebo například Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! Těšíme se na Vás a Vaše podněty. Přejeme Vám hezký a úspěšný den !

Gastro vybavení a gastro zařízení - PROMOS trading, spol. s r.o.