Joomla Extensions

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/cust/promostrading/www.promos-trading.cz/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 462

Profesionální pračky

                          Abychom poskytli komplexní služby, které zahrnou vše pro vaše ústavy, hotely a penziony, nabízíme také zařízení pro zřízení malých a středních prádelen. Soubor těchto produktů v sobě zahrnuje stroje pro praní (odpružené vysokoobrátkové i klasické automatické pračky), sušení (bubnové sušiče), žehlení (žehlicí stoly, profesionální žehličky, korytové mandly i mandly pásové sušicí, lisy atd.) a pomocné práce s tímto odvětvím spojené (odstředivky, vozíky na špinavé, mokré i suché čisté prádlo, vozíky namáčecí, namáčecí kádě a podobně).

                          Vybavení prádelen nabízíme především od firem IMESA, FAGOR a UNIMAC, jsme schopni navrhnout a vybavit prádelnu pro maličký penzion, nebo pro malou nemocnici.  Umíme takovou provozovnu realizovat třeba i „na klíč“, tj. od projektu pro zprovoznění.

                          Pro poptávku anebo více informací o dodání, instalaci, zprovoznění, zaučení nebo o zpracování projektu prádelny klikněte zdeRádi vám zpracujeme bezplatně předběžný návrh vybavení prádelny na základě požadovaných kapacit praní.

Profesionální pračky