Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

Profesionální pračky

Abychom poskytli komplexní služby, které zahrnou vše pro vaše ústavy, hotely a penziony, nabízíme také zařízení pro zřízení malých a středních prádelen. Soubor těchto produktů v sobě zahrnuje stroje pro praní (odpružené vysokoobrátkové i klasické automatické pračky), sušení (bubnové sušiče), žehlení (žehlicí stoly, profesionální žehličky, korytové mandly i mandly pásové sušicí, lisy atd.) a pomocné práce s tímto odvětvím spojené (odstředivky, vozíky na špinavé, mokré i suché čisté prádlo, vozíky namáčecí, namáčecí kádě a podobně).

Vybavení prádelen nabízíme především od firem IMESA, FAGOR a UNIMAC, jsme schopni navrhnout a vybavit prádelnu pro maličký penzion, nebo pro malou nemocnici.  Umíme takovou provozovnu realizovat třeba i „na klíč“, tj. od projektu pro zprovoznění.

Pro poptávku anebo více informací o dodání, instalaci, zprovoznění, zaučení nebo o zpracování projektu prádelny klikněte zdeRádi vám zpracujeme bezplatně předběžný návrh vybavení prádelny na základě požadovaných kapacit praní.

Profesionální pračky