Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Vybavení profesionální kuchyně

1) Poradenství

Máme dlouhodobé zkušenosti, známe současné požadavky hygieny a legislativy, moderní provozní a technologické trendy, a vždy nalezneme optimální řešení. Vaše provozní či technické potíže jsme schopni řešit rychle a ekonomicky efektivně. Na trhu jsme více než 28 let!

2) Projekce – gastronomický a prádelenský provoz

V našich řadách jsou lidé s třicetiletou praxí. Spolupracujeme s týmem zkušených profesních specialistů a architektů, a jsme otevřeni spolupráci i s dalšími projektanty. Zajišťujeme:

  • Studie, návrh dispozice ve variantách
  • Jednání s orgány státní správy
  • Projekt pro stavební povolení
  • Projekt interiéru
  • Tendrová dokumentace
  • Realizační projektová dokumentace
  • Odborná pomoc, inženýrská činnost, pomoc při výběru dodavatele, revize, stavební dozor...

3) Prodej gastro zařízení a technologických celků

Zajistíme kompletní dodávky technologického vybavení pro Vaši kuchyni, jídelnu, restauraci, hotel, bar, potravinářský obchod, bufet, cukrárnu, pizzerii, jakýkoliv výrobní závod, prádelnu... komplexně (na klíč) včetně stavebních prací a interiéru.

Dodáme gastronomické vybavení: varný kotel, sporák, pánev, konvektomat, šoker, multifunkční zařízení, hold-o-mat, fritézu, gril, myčku nádobí a sklo, chladicí a mrazicí zařízení, roboty, vodní lázeň, kávovar, termoport, výdejní systém ...

4) Montáž elektrických a plynových zařízení

Provedeme odbornou montáž a zprovoznění vašeho elektrického, plynového nebo neutrálního zařízení v krátkém termínu od objednávky.

5) Prodej drobných potřeb

Prodej stolních spotřebičů, drobných potřeb a spotřebního materiálu

Prodáváme doplňkové zboží - drobné stolní spotřebiče, nádobí, kuchařské pomůcky a potřeby, potřeby pro hygienu a úklid; spotřební materiál - mycí chemické prostředky, prostředky pro hygienu a úklid, chemie do myček na nádobí atd.

6) Záruční servis

Samozřejmostí našich dodávek jsou nadstandardní záruční podmínky na námi dodaná zařízení. Součástí záručních podmínek je dohoda o provádění periodických servisních prohlídek, které mají zabezpečit bezporuchový chod zařízení po celou dobu jejich záruky, ale i následně po dobu jejich životnosti. Náš servisní tým si hravě poradí s jakýmkoliv strojem či zařízením.

7) Pozáruční servis

Na námi dodávaná zařízení zaručujeme pozáruční servis na celou dobu fyzické životnosti zařízení. Na základní sortiment námi dodávaného zařízení držíme téměř 100% sklad náhradních dílů, takže naše servisní zásahy mohou být rychlé a efektivní. Síť našich dodavatelů náhradních dílů nám umožňuje opravovat i většinu zařízení, která nejsou v našem portfoliu.

Servisní práce účtujeme na základě zákazníkem ověřených podepsaných montážních listů, když cena díla se skládá z ceny práce (hodinové sazby), ceny materiálu a cestovného.  Pro vybranou síť klientů, kterou tvoří smluvní zákazníci, VIP, kmenoví a věrní zákazníci jsou hodinové sazby výrazně zvýhodněny.

Každý servisní technik prochází pravidelnými profesními školeními a školeními u dodavatelů technologických zařízení a je nositelem předepsaných oprávnění.  Každý servisní technik je vybaven moderním nářadím, které mu umožní v kombinaci s jeho znalostmi a schopnostmi provést práci odborně, precizně, bezpečně a rychle.

Nároky u nás kladené na servisní techniky jsou (v zájmu zákazníků musí být!) velmi vysoké, ne každý obstojí, ne každý je schopen splnit nejvyšší požadavky.  Proto u nás zůstávají pouze ti nejlepší. 

8) Výkup vyřazených spotřebičů

Vykupujeme vybraná starší a vyřazená zařízení. V dohodnutých případech může být starší zařízení použito formou „protiúčtu" při nákupu nového zařízení.

9) Repase a generální opravy

Provádíme generální opravy opotřebovaných zařízení námi dodávaných základních značek, ve většině případů pak na tato repasovaná zařízení poskytujeme stejnou záruku, jako na nové zařízení.

10) Revize elektrických a plynových zařízení

Součástí naší dodávky k síti pevně připojených elektrických a plynových spotřebičů je výchozí revize.

11) Bazar a komisní prodej

Praktikujeme výkup a prodej starších a repasovaných zařízení a komisní prodej zařízení, které je majetkem zákazníka (zprostředkování prodeje). Prohlédnout si toto zboží můžete přímo v našem skladu, nebo klikněte na e-shop bazar

12) Financování

Můžeme zprostředkovat profinancování nákupu nového zařízení formou leasingu nebo úvěru. V některých případech můžeme poskytnout nabídku na splátkový prodej ve vlastní režii. Po dohodě je také možné splatit část dohodnuté ceny starším nepotřebným zařízením.

13) Školení a zaučování personálu

Součástí dodávky každého zařízení je dokonalé a profesionální zaučení obsluhujícího personálu, které je zárukou správné obsluhy zařízení a z ní plynoucí spokojenosti!

Školení personálu - obsluha zařízení a bezpečnost, hygiena, vaření v konvektomatech a na jiných moderních zařízeních atd.

Školení je možno si taky kdykoliv objednat, například při výměně personálu.

14) E-shop

V našem e-shopu můžete za výhodné ceny zakoupit spotřební materiál, drobné zboží, nerezové výrobky, jednoduchá i složitější technologická zařízení. Do našeho elektronického obchodu se dostanete například kliknutím zde.

15) Velkoobchod

Obchodním organizacím na zboží a nerezovou výrobu pro další prodej a servisním firmám na náhradní díly poskytujeme výhodné obchodní slevy.

16) Návrh a realizace interiérů, umělecká výzdoba

Se svými partnery vám můžeme zpracovat návrh řešení interiéru Vašeho baru, restaurace, jídelny, bufetu, pizzerie, včetně realizace.

Výroba kuchyňského nábytku a vybavení z nerezové oceli - dřezy, stoly, regály, výdejní okna, bufetové pulty, vozíky, vpusti, digestoře, odvodňovací žlaby apod.

17) Návrhy a realizaci větrání kuchyní - vzduchotechnika

Se svými partnery vám můžeme zpracovat návrh řešení vzduchotechniky Vaší provozovny včetně realizace. Odsávací digestoře s tukovými filtry jsou z naší výroby.

18) Potřeby pro hygienu, spotřební materiál

Prodej a odbornou podporu pro dávkovací zařízení SEKO a GERMAG a další zařízení a potřeby pro hygienu provozu: dávkovače tekutých prostředků pro mytí nádobí a praní, pro dávkování enzymů a bakterií do kanalizačních systémů, Venturi směšovače, zařízení pro likvidaci organického odpadu, pomůcky pro úklid a hygienu, vybavení šaten, toalet...Chemické prostředky pro mytí, úklid a hygienu najdete tady.

19) Kusový prodej vybavení prádelen

Kusový prodej vybavení prádelen - pračky, sušiče, žehliče, profesionální žehličky, vozíky na prádlo atd.

20) Prodej vysoce kvalitních zařízení pro kanceláře a domácnost

Kávovary, drtiče organického odpadu, úpravny vody, výdejníky pitné vody, nerezové pracovní desky, mikrovlnné trouby...

Jsme autorizovanými nebo smluvními prodejci a servisními partnery pro stroje, zařízení a výrobky následujících značek a výrobců:

RETIGO, FAGOR, ABNER, MEIKO, SEKO, ASCOBLOC, UNOX, BLANCO, CUPPONE, EMME, TENAX, GIGA, GASTROHAAL, RIEBER, RM GASTRO, ROBOT COUPE, SANTOS, LINCAT, IMESA, EMILE HENRY, GRAEF, SILANOS, ECOLAB, CHEPORT, KROMET, LOZAMET, KŰPPERSBUSCH, BERTOS, LOTUS, VESTFROST, LIEBHERR, UNIMAC, SAECO, aj. Dále u nás nakoupíte: chemické prostředky pro čistotu a hygienu od firem CHEPORT, ECOLAB, MPD Rakovník..., keramické nádobí Emile HENRY, mlýnky na sůl a koření PEUGEOT, nerezové nádobí PADERNO, drtič kuchyňských odpadů od americké firmy ANAHEIM atd.

Vybavení profesionální kuchyně