Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 603 491 169 (+420) 604 520 579  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Odběr novinek

captcha 

Reference

reference img

AKCE ROBOT COUPE

Akční nabídka na veškerý sortiment od výrobce ROBOT COUPE - 10% Sleva na veškeré produkty.

 

Předního výrobce profesionálních robotů ROBOT COUPE zná většina z nás. Je to jedna z nejkvalitnějších značek co se jakosti a životnosti týče. Robota, tyčový mixér, blixér nebo krouhač této značky má většina gastronomických provozů u nás. Určitě se ptáte, proč? Jednoduše proto, že z dlouhodobých zkušeností zákazníků je ekonomicky nejvýhodnější. Je zkrátka jasné, že domácnostní mixér nebo robot nikdy nemůže vydržet dlouhodobý nápor v profesionálním provozu. Každý si může spočítat, že investice do robustního profesionálního robota, který potřebuje jen minimální údržbu v podobě čistění, je výhodnější, než každé dva měsíce kupovat nového domácnostního robota, který má cenu sice poloviční, ale zdaleka nevydrží tak dlouho. Zde nemyslíme pouze výdrž motoru, ale také výdrž všech ostatních dílů. Většina domácnostních robotů je z plastu a podobných křehkých materiálů. Tyto materiály nemohou obstát v případě, že je třeba používat stroj celý den. Produkty ROBOT COUPE jsou ve většině případů robustní skorocelonerezová zařízení, která těmto podmínám odolají. Na všechna tato skvělá zařízení nyní nabízíme 10% slevu při koupi z E-shopu a individuální slevu při telefonické poptávce!

Všechny produkty můžete najít na našem e-shopu. Stačí si o Vaši slevu zavolat nebo napsat.

Více na tel: +420 604 520 579

robot Novinky

KONVEKTOMATY RETIGO SKLADEM!

Právě jsme naskladnili nové konvektomaty RETIGO! Zavolejte a my Vám povíme více!

Prezentace nových konvektomatů RETIGO VISION

lánek retigoNový VISION DESIGN. Podívejte se co Vás čeká na prezentacích v roce 2018

OSLAVUJEME DVACÍTKU - PRODLUŽUJEME ZÁRUKU!

20 Let

Zákazníkům, kteří u nás v posledních dvou létech zakoupili konvektomat, a kteří do konce září u nás nakoupí další zboží za minimálně 20 tisích Kč bez DPH, prodloužíme záruku na konvektomat o dalších 20 měsíců bezplatného servisu.

Připravujeme další slavící akce. Sledujte naše weby a naší facebookovou stránku.

Viz pdf leták

Spokojenost zákazníků – náš sen i cíl

ke článku_Kvalita_a_spokojenost

 Staňte se naším zákazníkem – parterem. Naši zákazníci si mohou užívat až 5 let bezstarostného provozu zařízení, nakoupených u naší společnosti.