Joomla Extensions

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/cust/promostrading/www.promos-trading.cz/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 462

Profesionální lednice a mrazáky

                              Do této kategorie patří všechna zařízení, které slouží k uskladňování potravinářských surovin i hotových pokrmů při nízkých teplotách  (chladicí a mrazicí skříně, truhly, vitríny, gondoly,  boxy a stavení prostory), ke zchlazování a zmrazování,  k výrobě  mražených produktů (výrobníky ledu, ledové tříště, zmrzliny a jiných). 

                              Zařízení bývají vyrobena z nerezové oceli nebo, v levnějších variantách, ze smaltovaného plechu a s použitím plastů.  Vždy jsou dnes používaná ekologická chladiva.

                              V dnešní době, kdy je všeobecně vyvíjen tlak na cenu zařízení, máme v nabídce relativně levné chladicí a mrazicí skříně značky NordLine. Necháte-li si však poradit, najdeme pro vás vhodnější zařízení mezi výrobky značek Vestfrost,  Liebherr,  Edesa, Fagor i jiných.  Odměnou vám bude delší záruční doba, ale zejména životnost, provozní spolehlivost a zvolíte–li z výrobků určených do teplého a tropického  prostředí, tak stabilní funkčnost i v nejparnějším létě a v rozpálené kuchyni. To jsou situace, kdy mnohdy leckterý obchodník nebo restauratér volá servisní firmu, ale jeho zařízení prostě není do této situace stavěno a není možno s tím nic moc udělat.

Pro poptávku anebo více informací o dodání, instalaci, odzkoušení klikněte zde...

Gastro lednice a mrazáky