Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

Gastro lednice a mrazáky

Do této kategorie patří všechna zařízení, které slouží k uskladňování potravinářských surovin i hotových pokrmů při nízkých teplotách  (chladicí a mrazicí skříně, truhly, vitríny, gondoly,  boxy a stavení prostory), ke zchlazování a zmrazování,  k výrobě  mražených produktů (výrobníky ledu, ledové tříště, zmrzliny a jiných). 

Zařízení bývají vyrobena z nerezové oceli nebo, v levnějších variantách, ze smaltovaného plechu a s použitím plastů. Vždy jsou dnes používaná ekologická chladiva.

V dnešní době, kdy je všeobecně vyvíjen tlak na cenu zařízení, máme v nabídce relativně levné chladicí a mrazicí skříně značky NordLine. Necháte-li si však poradit, najdeme pro vás vhodnější zařízení mezi výrobky značek Vestfrost,  Liebherr,  Edesa, Fagor i jiných.  Odměnou vám bude delší záruční doba, ale zejména životnost, provozní spolehlivost a zvolíte–li z výrobků určených do teplého a tropického  prostředí, tak stabilní funkčnost i v nejparnějším létě a v rozpálené kuchyni. To jsou situace, kdy mnohdy leckterý obchodník nebo restauratér volá servisní firmu, ale jeho zařízení prostě není do této situace stavěno a není možno s tím nic moc udělat.

Aktuálně je mnoho výrobků NORDline nedostupných a jako jedni z mála máme perfektní náhardu v podobě plně komplexnícho chlazení FAGOR - zde můžete například koupit lednice Fagor nebo mrazáky Fagor, jak v bílém, tak v nerezovém provedení. Nabízíme také náhradní díly na lednice Fagor či těstění do mrazících skříní Fagor.

Gastro lednice a mrazáky