Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

Profesionální kuchyňský robot

Než dostaneme na stůl vonící pokrm na čistém talíři, je potřeba suroviny nejen vhodně tepelně upravit, ale většinou také nějakým vhodným způsobem vhodně mechanicky zpracovat. Jedná se o procesy čištění, mletí, tření, míchaní, hnětení, šlehaní, strouhaní, nudličovaní, plátkovaní, kostkovaní, dělení, drcení, loupaní, mytí, krájení, mělnění, mixovaní, lisovaní, drcení, odstřeďovaní… Jsou-li tyto práce prováděny ručně, jedná se vždy o velmi namáhavou práci. Proto jsou tyto namáhavé procesy v moderní kuchyni prováděny moderními stroji. Mezi nimi svou univerzálností první místo zabírají různé druhy univerzálních kuchyňských strojů a robotů.

Profesionální kuchyňský robot

Dále to jsou míchače, hnětače, mlýnky na maso, mlýnky na koření,  stroje na zeleninu, stroje na strouhaní sýra, kutry, mixéry, blixery, pily na kosti, kostkovačky a řezačky masa, nářezové stroje, kráječky chleba,  odšťavňovače, děličky, lisy, rozvalovačky, melanžéry, škrabky, myčky, baličky, plničky, vakuovací stroje…

Sortiment těchto zařízení je nekonečně široký a tudíž nelze jej všechen prezentovat na webových stránkách.  Z tohoto důvodu zde zatím prezentujeme pouze stroje Robot Coupe, Gasztrometál a  robot RE 22 či 24 českého výrobce (dříve ALBA Hořovice). 

Profesionální kuchyňský robot