Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

Profesionální myčky nádobí

Strojní mytí nádobí odstraňuje z profesionálních kuchyní nepříjemnou a těžkou práci a zvyšuje hygienickou úroveň veřejného stravování. Kvalita strojního mytí však záleží zejména na několika faktorech: kvalitě myčky na nádobí, vhodné volbě mycího stroje, na technickém stavu mycího stroje, kvalitě chemických mycích prostředků a způsobu jejich dávkování, na kvalitě a tlaku vody… Jelikož se problematice kuchyňské hygieny a mytí nádobí zabýváme už více než 25 let, umíme Vám poradit a pomoci.

V nabídce máme několik značek, abychom mohli nabídnout pro každého vhodné řešení cenou, výkonem, způsobem mytí, spolehlivostí a životností, ekonomikou provozu.  Rádi Vám poradíme, navrhneme uspořádání umývárny, nabídneme vhodnou myčku nádobí. Nabízíme především levné a výkonné myčky nádobí značek FAGOR a SILANOS, kvalitní MEIKO nebo špičkové myčky nádobí Winterhalter.

Profesionální myčka na nádobí

Dodáváme malé podstolové myčky nádobí, ale i největší tunelové pásové myčky nádobí do velkých provozů, myčky skla (i se studeným oplachem), stolního nádobí i nádobí kuchyňského nebo přepravek. 

Zavolejte nám, rádi vám zpracujeme nabídku. Můžeme vám však pomoci taky svými servisními pracovníky, poradenstvím, prodejem či pronájmem použité či repasované myčky nádobí, dodávkou spotřebního materiálu (mycí a oplachové prostředky) či dodávkou nebo pronájmem dávkovacích zařízení.  Vaše staré zařízení můžeme vykoupit při nákupu zařízení nového. 

Profesionální myčka na nádobí