Joomla Extensions

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/cust/promostrading/www.promos-trading.cz/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 462

Profesionální myčky nádobí

                   Strojní mytí nádobí odstraňuje z profesionálních kuchyní nepříjemnou a těžkou práci a zvyšuje hygienickou úroveň veřejného stravování. Kvalita strojního mytí však záleží zejména na několika faktorech: kvalitě myčky na nádobí, vhodné volbě mycího stroje, na technickém stavu mycího stroje, kvalitě chemických mycích prostředků a způsobu jejich dávkování, na kvalitě a tlaku vody… Jelikož se problematice kuchyňské hygieny a mytí nádobí zabýváme už více než 20 let, umíme Vám poradit a pomoci.

                    V nabídce máme několik značek, abychom mohli nabídnout pro každého vhodné řešení cenou, výkonem, způsobem mytí, spolehlivostí a životností, ekonomikou provozu.  Rádi Vám poradíme, navrhneme uspořádání umývárny, nabídneme vhodnou myčku nádobí. Nabízíme především levné a výkonné myčky nádobí značek FAGOR a SILANOS, kvalitní COLGED nebo špičkové myčky nádobí a zeleniny německé firmy MEIKO. Firma MEIKO se už více jak 80 let na výrobu myček specializuje, je tudíž přirozeným evropským lídrem v tomto oboru.

Profeionální myčka na nádobí

                   Dodáváme malé podstolové myčky nádobí, ale i největší tunelové pásové myčky nádobí do velkých provozů, myčky skla (i se studeným oplachem), stolního nádobí i nádobí kuchyňského nebo přepravek. U nás najdete také bohatou nabídku potřeb a  příslušenství pro umývárny nádobí: různé druhy košů do myček nádobí, dávkovače chemických prostředků, úpravny vody, spotřební materiál (mycí, oplachové a sanitační prostředky,katexovou náplň a regenerační sůl do úpraven vody atd.), nakládací, třídicí a výstupní stoly, vozíky na koše, tlakové sprchy pro předmytí… Pro příslušenství se podívejte například zde nebo zde.

                   Zavolejte nám, rádi vám zpracujeme nabídku. Můžeme vám však pomoci taky svými servisními pracovníky, poradenstvím, prodejem či pronájmem použité či repasované myčky nádobí, dodávkou spotřebního materiálu (mycí a oplachové prostředky) či dodávkou nebo pronájmem dávkovacích zařízení.  Vaše staré zařízení můžeme vykoupit při nákupu zařízení nového. 

Profesionální myčka na nádobí