Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

KONVEKTOMATY RETIGO VISION

RETIGO VISION je generace konvektomatů, která kuchařům na celém světě přináší špičkovou technologii pro přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů. Věříme, že konvektomaty RETIGO VISION Vám dají skvělou příležitost jak využít vysoce kvalitní technologii, která v mnohých směrech předčí svou konkurenci.

Konvektomat Retigo

Modelová řada RETIGO BLUE VISION je vyšší modelová řada strojů Retigo Vision. Vyznačuje se plně dotykovým intuitivním ovládacím panelem s mnoha funkcemi. Model BLUE VISION je v základní sestavě prodáván včetně automatického mytí, aplikace EASY COOKING a 4 bodové teplotní sondy.

Modelová řada RETIGO ORANGE VISION vychází z požadavku uspokojit i uživatele s nižšími nároky na množství funkcí, ovšem s důrazem na kvalitu a jednoduchost ovládání. Jsou zachovány základní funkce a můžete si zde uložit pět libovolných předvoleb.

Rádi Vám vytvoříme aktuální cenovou nabídku mimo jiné v závislosti na rozsahu služeb, které Vám ke konvektomatu nabídneme.

Kontaktujte nás pro další informace a pro nezávaznou konzultaci, Nabízíme také možnost zapůjčení konvektomatu na zkoušku.

Materiály konvektomaty Retigo ke stažení níže:

pdfKatalog konvektomatů Retigo pdfRetigo seznam videonávodů pdfRychlý přehled konvektomatů 

Kuchařky Retigo ke stažení níže:

pdfKuchařka pro Retigo Blue Vision      pdfKuchařka pro Retigo Orange Vision

Konvektomaty Retigo