Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Odběr novinek

captcha 

Reference

ORANGE VISION PLUS

KONVEKTOMATY RETIGO VISION

RETIGO VISION je generace konvektomatů, která kuchařům na celém světě přináší špičkovou technologii pro přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů. Věříme, že konvektomaty RETIGO VISION Vám dají skvělou příležitost jak využít vysoce kvalitní technologii, která v mnohých směrech předčí svou konkurenci.

Konvektomat Retigo

Modelová řada RETIGO BLUE VISION je vyšší modelová řada strojů Retigo Vision. Vyznačuje se plně dotykovým intuitivním ovládacím panelem s mnoha funkcemi. Model BLUE VISION je v základní sestavě prodáván včetně automatického mytí, aplikace EASY COOKING a 4 bodové teplotní sondy.

Modelová řada RETIGO ORANGE VISION vychází z požadavku uspokojit i uživatele s nižšími nároky na množství funkcí, ovšem s důrazem na kvalitu a jednoduchost ovládání. Jsou zachovány základní funkce a můžete si zde uložit pět libovolných předvoleb.

Rádi Vám vytvoříme aktuální cenovou nabídku mimo jiné v závislosti na rozsahu služeb, které Vám ke konvektomatu nabídneme.

Kontaktujte nás pro další informace a pro nezávaznou konzultaci, Nabízíme také možnost zapůjčení konvektomatu na zkoušku.

Materiály konvektomaty Retigo ke stažení níže:

pdfKatalog konvektomatů Retigo pdfRetigo seznam videonávodů pdfRychlý přehled konvektomatů 

Kuchařky Retigo ke stažení níže:

pdfKuchařka pro Retigo Blue Vision      pdfKuchařka pro Retigo Orange Vision

Konvektomaty Retigo