Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

Kuchyňský robot Alba

Univerzální kuchyňské stroje se používají v profesionálních velkokapacitních kuchyních a v dalších provozech zpracovávajících potraviny (výrobny lahůdek, cukrárny, řeznictví apod.). Univerzální kuchyňské stroje zajišťují možnosti zpracování potravin od hnětení lehkých i těžkých těst, míchání bramborové kaše a různých krému, šlehání smetany, bílků a majonézy. Kromě toho lze stroje použít jako pohonnou jednotku pro přípojné strojky na mletí a řezání masa, mletí máku, strouhání (resp. řezání) brambor a zeleniny, pro přípravu strouhanky, apod.
Kuchyňské stroje jsou celokovové konstrukce, povrchově upraveny vrchním lesklým lakem, s nerezovými kryty, moderního tvaru. Podstavec je opatřen otvory pro gumové nožičky (tyto lze přiobjednat). Spolu se strojem je dodáváno příslušenství o obsahu 60 nebo 30 litrů, které se skládá z kotlíku o obsahu 60 nebo 30 litrů a sady pracovních nástrojů- hnětací hák, míchač, šlehací metla, transportní vozík a podstavec pro kotlík. U příslušenství 30 l ještě redukční nosič kotlíku.
Jako zvláštní příslušenství lze se strojem dodat podle přání zákazníka přípojné strojky - na mletí masa typu Rma 27, strojek na řezání a strouhání typu RUs 22, strojek na mletí máku RMm 22.

Taktéž provádíme celkové repase a bazarový prodej těchto strojů

Materiály kuchyňský robot Alba ke stažení:

pdfNávod RE 24 pdfNávod Univerzální šlehací a hnětací stroj RE 22

 

Alba RE 22