Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

Profi myčka nádobí Fagor

Fagor Industrial přišel na trh s novou řadou myček nádobí generace E-VO. Standartní členění je rozděleno do tří řad. Myčky řady Concept, Concept + a Advance.

Generace E-VO - zjednodušení konstrukčních dílů a zaměření se na díly lisované. Tímto je dosaženo četných výhod, mimořádného výkonu, snadného čištění, perfektní spolehlivosti a optimální bepečnosti.

Mycí stroje řady ADVANCE - nejvyšší řada pro nejnáročnější zákazníky.

CONCEPT+ - Střední řada - perfektní poměr cena/výkon.

CONCEPT - Základní řada - Velice nízká cena, jednoduché stroje s perfektní funkčností, většínou s manuálními ovládacími prvky.

Přehled primárních výhod myček nádobí FAGOR dle druhu

Myčky nádobí průchozí kapotové - 440 mm vstupní výška, vyvážená rukojeť, dvojitý mycí systém, lisovaná vana, možnost rekuperace

Myčky nádobí s čelním zakládáním - Vstupní výška 380 mm, vyvážená dvířka, lisovaná vana se zaoblenými hranami, malá nádrž - velká úspora 

Myčky skla - Menší koše 400x400 a 350x350 se vstupní výškou 270 a 220 mm, dvojitý mycí systém - mnoho jiných myček tuto funkci u myček skla postrádá.

Brožura malých myček FAGOR a Brožura tunelových pásových myček FAGOR

Níže si můžete prohlédnout elektronický katalog, na každou myčku Vám rádi nachystáme idividuální cenovou nabídku, včetně komplexního poradenství zdarma 

Katalog FAGOR

Výrobce FAGOR také disponuje tunelovými myčkami, které se vyznačují opět dokonalým poměrem mezi cenou a kvalitou. Aktuálně u nás není dostuná lepší tunelová myčka s tak příznivou cenou jako je FAGOR.

Profi myčka nádobí FAGOR: