Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

Profi pračky Fagor

Pračky Fagor Industrial jsou již více než 40 let vyráběny a dodávány do celého světa. Stroje na praní jsou jednoznačně zaměřeny na výkon v těžkých podmínkách každodenního provozu. Nejčastěji najdou uplatnění v hotelových provozech a sociálních zařízení. Nicméně výjimkou nejsou ani provozy, které perou technické tkaniny před prvním prodejem či další výrobou. Naše stroje jsou také vhodné pro chovatele koní na praní koňských dek. Pro snadnější orientaci v našem sortimentu praček, jsme naše stroje rozdělili do 3 základních skupin (po kliknutí na jednotlivé skupiny je k dispozici katalog).

Sušičky prádla patří mezi základní vybavení témeř každého prádelenského provozu. Společnost Fagor Industrial vyrábí a dodává tyto stroje do celého světa již více než 40 let. Naše stroje vynikají možností rychlého a efektivního sušení. Zdrojovým médiem ohřevu může být elektrická energie, plyn nebo horká pára. Sušičky Fagor se dodávají ve velikostech na: 7, 8, 10, 13, 23, 31, 40, 60 a 80 kg. Stroje jsou vybavený dvěma druhy řídících mikroprocesorů M nebo MP. Pro snadnější orientaci v našem sortimentu sušiček, jsme naše stroje rozdělili do 3 základních skupin (po kliknutí na jednotlivé skupiny je k dispozici katalog).

Žehlící stroje a stoly jsou také samozřejmostí profesionálního dokončování. Ani zde Fagor Industrial není pozadu a nabízí celou řadu řešení, jak vyprané prádlo dokonale vyžehlit. V naší nabídce naleznete dvě základní skupiny strojů. Jedna skupina je zaměřena výhradně na rovné prádlo. Druhá skupina se postará o dokončení tvarovaného prádla.

Profi pračky Fagor

Pokud by jste rádi náhlédli pod pokličku výrobce Fagor, pár zajímavých video ukázek naleznetezde.