Joomla Extensions

Dodavatel zařízení pro gastronomii a prádelny...

(+420) 604 520 579 (+420) 603 491 169  Instagram Facebook

Kategorie produktů

Reference

ORANGE VISION PLUS

Elektrický ohřívač jídla Abner

Firma Abner se zaměřuje na gastrozařízení, nerezovou výrobu, tabletové systémy, tlakové patrony a termoporty a podnosy.
Rok 2004 byl podstatným milníkem pro další vývoj společnosti ABNER. Management se rozhodl upnout soustředění na oblast nerezové výroby a v únoru 2004 byla se ziskem prodána výrobní jednotka „bombička“, mimo jiné i z růstu nákladů a oslabení kurzu USD oproti domácí měně. V rámci posílení orientace na nerezovou výrobu byl v říjnu minulého roku pořízen nový laserový CNC stroj švýcarského výrobce, firmy BYSTRONIC. Tato technologie jednak napomůže zvýšení výrobních kapacit a efektivity práce a hlavně z hlediska nerezových produktů podstatně rozšíří dosavadní možnosti společnosti. V roce 2005 jsme rozšířili naši nabídku o zakázkovou výrobu nerezového nábytku a novou výrobkovou řadu ECO.

V roce 2006 jsme rozšířili naši nabídku stabilních výdejních systému, která byla prezentována v katalogu 2006. ABNER dlouhodobě přináší do gastronomického oboru nové nápady a řešení, stává se inovačním lídrem českého a středoevropského gastronomického trhu. Nabídka transportních vozíků se rozrostla o vozíky TV s brzdou, které usnadňují manipulaci v často nerovných terénech nemocničních areálů. Zvyšující se poptávce po originálních stabilních výdejních systémech vychází vstříc nejen unikátními komponenty, jako je například kruhová vestavná šachta o průměru 320 mm s nastavitelnými tyčemi, ale především vlastními návrhy a realizacemi kompletních výdejů "na klíč".

Rok 2007 byl ve znamení růstu společnosti. Bylo realizováno několik projektů jak tabletovacích systémů pro nemocnice, tak výdejních linek pro hromadné stravování. Společnost ABNER tak opět potvrdila svou vůdčí pozici na trhu a profesionalitu a zkušenosti svých zaměstnanců.

Elektrický ohřívač jídla Abner